41 Karabiber Aşk Büyüsü

41 Karabiber Aşk Büyüsü
11 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 21 kez okundu.

Karabiber büyüsü yapımı olarak adından aldığı gibi karabiber taneleri ile yapılmakta olup bu büyünün etkisinin oldukça kuvvetli ve tılsımının oldukça büyük olduğundan söz edilmektedir. Günümüzde bilinen ve en çok etkili olduğuna inanılan ve çok güçlü bir bağlama büyüsü olarak bilinmekte olan bir büyüdür. Aşk büyüsü olarak bilinmekte olan 41 karabiber aşk büyüsü sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da oldukça meşhur olan bir büyüdür. Bunun yanı sıra 41 karabiber aşk büyüsü uygulaması hem gerçek bir uygulama olup bunun yanı sıra geçerliliğini çok uzun süre devam ettiren bir büyüdür.

 

Bu büyü sadece yapımı açısından değil aynı zamanda amacı bakımından da yapımı tasvip edilen büyüler arasındandır. Bazı büyüler büyü camiasında olmasına karşın medyumların ya da hocaların yapmaktan çekindikleri ve yapmak istemedikleri kara büyüler olduğu gibi yapımı her ne kadar istenmese de iyi niyetler ile gerçekleştirilmekte olan ak büyüler ya da aşk büyüleri de mevcuttur. 41 karabiber aşk büyüsü amacı itibarı ile birçok büyünün amacı gibi sevgi, bağlama, giden birini geri getirme ya da cezp etmek amaçları ile yapılmakta olup bunun yanı sıra aşık olunan kişinin hem kalben hem de fikren bağlanmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte göz kişiden başkasını görmeyerek sadece büyüyü yaptıran kişiye bağlılığı artacaktır. Bu büyü sayesinde evli olup eşi ile arası bozuk olan kişiler yaptırdıkları takdirde sevgileri ve aralarındaki muhabbet de artacaktır.

Genel olarak sevgiyi ve muhabbeti arttırma büyüsü olarak bilinmekte olan 41 karabiber aşk büyüsü yapımı için 41 adet karabiber tanesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu 41 adet karabiber büyüsü üzerine bir takım okumalar gerçekleştirilmekte olup bu şekilde büyü yapılmaktadır. 41 karabiber aşk büyüsü amacı olarak büyünün yapılacağı kişinin içerisinde sevgi ateşi doğurarak o kişiden haber alınmasını sağlamaktır. Bu sayede büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye geri dönmesi sağlanmaktadır. Bu büyünin uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. 41 karabiber aşk büyüsü etkisi büyü yapıldıktan sonra karabiber taneleri ateşe bırakılarak yedi gün devam edilirse etkisini gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git