41 Kuru Üzüm Büyüsü

41 Kuru Üzüm Büyüsü
5 Mart 2018 tarihinde eklendi, 35 kez okundu.

İnsanların aşık olmasına sebep olan 41 kuru üzüm büyüsü hakkında bilgi verdik.

  • İnsanların her zaman yapmak istedikleri ve başka kişileri duygusal yönden kontrol altına almak istedikleri duyguların başında aşk kavramı gelmektedir. Aşık olmak isteyen ve daima istediği yolda emin adımlarla yürümeyi planlayan bu kişilerin tercih ettiği büyülerin yanında bir de insanların duygularını ve düşüncelerini ele geçiren, sıklıkla tercih edilen büyüler de vardır. Baktığımızda kuru üzüm büyüsü de bu büyülerden sadece bir tanesidir. 41 tane üzümün toplanması ve kendi alanında uzman, bu büyüyü daha önce yapmış olan hocaların dua okuması sonucunda oluşan bu büyü ile herkes istediği şekilde tüm arzularını gerçekleştirme imkanına sahip olmaktadır. Bir kişinin ne kadar çok kişi tarafından arandığı ve kişilerin büyü yapma arzuları da bu büyülere göre değişiklik göstermektedir.
  • Son derece başarılı şekilde ilerlemeye devam eden ve insanların dikkatini çekmeyi başaran büyülerin başında gelen üzüm büyüsü yaş üzümden değil; başlığımızda da geçtiği üzere tamamen kuru üzümler kullanılarak yapılan noktalardan meydana gelmektedir. Bu yüzden de eğer bir kişi büyü yapacaksa ve bu büyü aşık etmek için tercih edilecekse bu durumda yapılması gereken asıl noktanın; kuru üzüm büyüsü yapmak olduğu söylenebilir. Çok kolay etki etse ve büyüler içerisinde bir sıralamaya tabi tutulduğunda çok kolay büyüler arasında yer almayı başarsa bile kesinlikle kendi alanında uzman hocalar tarafından yapılması gerektiği kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken hususların başında gelmektedir.

Uzun Zamandan Beri Komşumu Gözlemlemeye Devam Ediyorum Ve Yaptığım Gözlemler Sonucunda Onun Bir Büyünün Etkisi Altında Olduğunu Bilmekteyim, Hislerim Beni Bu Konuda Asla Yanıltmaz, Bir Kişiye Tamamen Kuru Kuruna Tutulmuş Ve Aşık Olmuş Durumda; Onun İçin Kendisinin Kuru Üzüm Büyüsüne Maruz Kaldığını Düşünmeye Başladım, Bana Bu Konuda Yardım Eder Misiniz?

Komşunuzu en iyi siz gözlemlersiniz. Bunun sebebi onun her zaman ne tür durumlar içerisinde olduğunu ve ne gibi karakteristik özellikler barındırdığını siz öğrenebilirsiniz. Bu yüzden de asıl yapılması gereken detayların 41 kuru üzüm büyüsü hakkında bilgi edinmek olduğunu söylememiz gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git