Adet Kanı ile Büyü Yapmak Günah Mı?

Adet Kanı ile Büyü Yapmak Günah Mı?
3 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

Bir yuvayı dağıtmak için kullanılan adet kanı ile büyü yapmak günah mı?

  • İnsanın kendi doğasında yaşanan ve gerçekleşen bazı döngüler vardır. Aslında tüm uzuvlarımız ve organlarımız hepsi bir sistem dahilinde en önemlisi de bir oran içerisinde Allah tarafından yaratılmıştır. Allah’ın bu denli mükemmel oranlarla bizleri yaratması demek aslında onun eşsiz ve benzersiz olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır. İnsanların bir yaşam serüveni içerisine dahil olması ile birlikte yeni alışkanlıklar ve yeni oluşumlar içerisine girmesi gözlenmektedir. Allah en başta yarattığı ilk insandan itibaren aslında hem kadınların, hem de erkeklerin farklı özelliklerde bulunduğunu dile getirmektedir. Bu yüzden de eğer siz de bu özeliklerin tamamen birbirinden farklı olduğunu düşünüyorsanız verilen özellikler çerçevesinde yapılan büyülerin de günah olacağını tahmin etmeniz gerekmektedir.
  • İnsanların birbirinden farklılaşmasını sağlayan dış özellikler olduğu kadar erkekleri ve kadınları birbirinden ayıran detayların da bulunduğunu bilmekteyiz. En başta bir erkeği bir kadından ayıran en önemli detayın doğum özelliğinin bulunması olduğunu söyleyebiliriz. Erkekler gelişen teknoloji ile belki doğum yapabilecek duruma gelse bile kadınların asli özelliği budur. Bir kadının doğum yapması için de her ay regl olması gerekmektedir. Regl olan kadınlardan her kadına farklı olarak değişiklik gösteren adet kanı gelmektedir. Adet kanı kullanılarak yapılan hiçbir şey mubah değildir. Adetliyken dini kitaplar ele alınmaz, cenazeye katılma gerçekleşmez ve hatta ölüye ziyarete bile gidilmez. Ancak günümüzde ortaya çıkan büyülerden adet kanı büyüsü bayanların aklını adeta başından almaktadır.

Bir Tanıdığım Var Ve Onun Da Erkek Bir Arkadaşı Var O Kişiye İlk Gördüğüm Andan Beri Aşık Oldum Ancak O Adamın Daha Sonra Evli Olduğunu Öğrendim Ona Adet Kanı Büyüsü Yapsam Günah İşlemiş Olur Muyum?

Vücudumuzdan çıkan herhangi bir olguyu kullanarak büyü yapmak kesinlikle günahtır. Bu yüzden de adet kanı büyüsü yapmak günahtır. Hele ki büyü yaptığımızda bir evlilik yok olarak dağılacaksa bunun kat ve kat daha fazla günaha sebep olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Adet kanı ile büyü yapmak günah mı? sorusunu böylece yanıtladık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git