Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar Büyüsü Nedir?
9 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 9 kez okundu.

Karşılaştığınız insanlara karşı bir aşk duygusu beslemeniz karşılık beklemenize neden olur bunun için de canbar büyüsü nedir? Diye cevapladık.

  • Aşk insanların daima karşılaşmak istedikleri ve karşılaşmadıkları zamanlarda da büyük sıkıntılara sebep olabilecek duygulardan bir tanesidir. Bazı bilim adamlarının yaptıkları çalışmalar doğrultusunda çoğu zaman çıkan deney neticelerine göre aşk insanda tamamen doğuştan gelen ve Allah tarafından anne rahmine düştüğü andan itibaren onun karakterinde ve içeriğinde olan bir duygudur. Hatta ilerleyen yaşam dönemlerinde hiç kimseyle arkadaşlık etmeyen ve hiçbir şekilde aşkın yaşanmayacağını düşünen kişiler için psikiyatrik açıdan çeşitli hastalık tanıları konulmakta ve bu kişiler ayrı bir şekilde tedaviye devam etmeye ve böylece de iyileşmeye çalışmaktadırlar. Buradan da anlaşıldığı üzere her insanın aşık olması normalken bir aşk yaşamaması için sağlık açısından anormal karşılanan durumlardan meydana gelmektedir.
  • Bir insanın karşı cinse aşık olmasının yanı sıra bir bireye aşık olmasını ele alırsak doğduğumuz andan itibaren ilk aşık olduğumuz kişi annemizdir. Bizi yaklaşık olarak 9 aylık süreç dahilinde karnında taşıyan ve bir göbek kordonu ile bir araya geldiğimiz annemize karşı hissettiğimiz tam anlamı ile bir aşk duygusudur. Ancak doğduğumuz ilk zamanlarda henüz cinsel yönden kadınlık ve erkeklik hormonlarımız gelişmediğinden dolayı mutlaka ki annemize gösterdiğimiz aşk olgusu farklılık taşımaktadır. Ancak bu zaman içerisinde daha farklı boyutlara geçmekte ve insanların birbirinden farklı olan kişilere aşk yaşamasına imkan tanımaktadır. Eğer siz de böyle bir düşünce içerisindeyseniz canbar aşk büyüsünün bir karşı cinse olan aşkı tazelemeye yarayan büyü olduğunu dile getirebiliriz.

Sınav Salonunda Karşı Karşıya Geldiğim Bir Kız Var Ve O Kadar Duru Güzelliği Var Ki; Ona Aşık Oldum Bu Yüzden De Onun Da Bana Aşık Olmasını İstiyorum Eğer Canbar Büyüsü Yaptırırsam Bana Aşık Olur Mu?

Hayatınız boyunca gittiğiniz her yerde farklı insanlara karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu insanların bazılarını hiç fark etmeden yolunuza devam ederken bazılarına baktığınızda sanki bir ay parçası ayaklarınızın dibinde duruyor gibi olursunuz. canbar büyüsü nedir? Sorusunun cevabı da buradadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git