Defne Yaprağı Aşk Büyüsü

Defne Yaprağı Aşk Büyüsü
12 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 13 kez okundu.

Defne yaprağı kullanılarak yapılan ve insanlara aşk duygusunu yaşatan defne yaprağı aşk büyüsü yazımızı paylaştık.

  • Doğa o kadar zengin ve bizlere o kadar farklı mucizeler sunan bir yapıdır ki; aslında bizim dünyaya gönderilerek zengin olan bu doğayı korumamız amaçlanmaktadır. Ancak günümüzde baktığımız zaman bizi besleyen, bize kollarını açarak ferahlık sağlayan doğanın hiçbir zaman kıymetini bilemiyor ona yeterli özeni gösteremiyoruz. Hatta baktığımız zaman bir kişinin nasıl oluyor ki; doğaya zarar vermesini hiç ses çıkarmaksızın seyredebiliyor ve ona karşı bir cezai yaptırım uygulamıyoruz? İnsanları en temel ihtiyacı olan beslenme için doğayı kullanması, hayatta arzu ettiklerini gerçekleştirmek için mutlu olmak adına doğaya arzularını sunmayı gibi işlevleri bizlere sadece doğa sağlayabilir. Bu yüzden de doğa ve doğadan elde edilen ürünlere karşı hassas davranmamız gerekmektedir.
  • Bugün bir isteğimizin gerçekleşmesi için yaptığımız ve uygulamaya çalıştığımız büyülere baktığımız zaman bile çoğunun malzemesi doğadan elde edilmektedir. Örneğin; bir kişiyi kendimize aşık etmek istediğimizde defne büyüsü yapabiliriz. Defne büyüsünün ana malzemesi sizin de tahmin ettiğiniz üzere defne yaprağıdır. Peki, bu yaprağı biz nereden elde etmekteyiz? Yine doğa karşımıza çıkmaktadır. Bir aşık etme büyüsü yapmak için bile doğayı kullandığımız göz ardı etmezsek o halde yaşantımız daima doğru döngüler halinde devam eder hale gelmektedir. Bir insanın başka kişiye aşık olarak o kişiyle ömrü boyunca mutlu olmasını sağlamak adına yapılan defne yaprağı büyüsü ile aşkı en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

Aşık Olduğum Ve Birlikte Olmak İstediğim Bir Adam Var Ve Bu Adamla Birlikte Uzun Seneler Boyunca Bir Arada Olmak İstiyorum, Onun Bana Aşk Açısından Bakabileceğini Düşünmediğimden Dolayı Büyü Yaptırmaya Karar Verdim, Sizce Defne Yaprağı Büyüsü Yaptırsam Sorumda Bahsettiğim Kişi Bana Aşık Olur Mu Ve Bana Karşı İlgi Gösterir Mi?

Defne yaprağı ile gerçekleştirilen büyünün asıl amacı; bir kişiyi kendine aşık etmektir ve onun size karşı duygusal anlamda ilgi göstermesini sağlamaktır. Eğer siz de bu yönde bir talepte bulunuyorsanız defne yaprağı aşk büyüsü mümkün gözükmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git