Domuz Büyüsü Ekşi

Domuz Büyüsü Ekşi
23 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.

İlahi dinlerde kötü amaçlı yapılan büyüler gereğinden fazla bir şekilde ısrarlı olarak ret edilmiştir. Bir insanın iyi niyetli olması gerektiğine dikkat çeken ve kesinlikle Allah tarafından verilen aklın, kalbin kesinlikle kötü amaçlarla kullanılmaması gerektiğini söyleyen ilahi dinlerden Müslümanlık, Hıristiyanlık ve Yahudilik emirlerini açık bir şekilde dile getirerek yasağı ortaya koymuşlardır. Bu yüzden gerek diğer dinlere sahip insanların, gerekse de Müslüman olan bireylerin yaptığı gibi büyü yöntemine başvurulsa bile kesinlikle; kötü amaçlarla, kalpte fesatlık duygusu beslenerek yapılan büyülerden uzak durulmalıdır. Hatta özellikle Müslümanlıkta kötü amaçlı büyü yapmayıp başkasının yaptığını biliyor ve ona engel olunmuyorsa bile günahın bilen kişiye dahi geçtiğine değinilerek özellikle Domuz Büyüsü Ekşi konusunda araştırma yapılmamasının altını çizmişlerdir.

Domuz Büyüsü Yapmak, Yaptırmak Günah Mıdır?

Domuz zaten Müslümanlıkta kesinlikle etinden ya da hiçbir ürününden yararlanılmaması gereken bir canlı türü olduğu bilinmektedir. Domuzun hiçbir ürününden faydalanmadığımızdan dolayı onun herhangi bir ürününü kullanarak da büyü yaptırmanın bir fesatlık içerdiğini, büyünün kötü sonuçlar doğurduğunu belirtilerek yasak koyulmuştur. Domuz büyüsü genellikle kötü amaçlar için yapılmıştır ve hatta yapılması halinde mutlu şekilde devam eden evliliklerin dahi çok kısa süre zarfında birden biteceği ön plana çıkmaktadır. Yıkılan evlilikler neticesinde dünyaya gelen çocuklar çaresizlik içerisinde kalmaktalar ve onlar da kötü yola düşmektedirler. Bu yüzden Domuz Büyüsü oldukça günahtır.

  • Müslümanlıkta zulüm etmek ve bir kişinin iradesini kendine çekmek oldukça günah olarak sayılmaktadır. Domuz Büyüsü yapılmasının ardından kişi büyüyü yapan kişiye adeta tutulur. Ona hem kalbini, hem de bedenini zincirler. Tıpkı ona Allah gibi tapar ve o ne derse her dediğini yapmak için elinden her şeyi yapar, yapamadığı durumlarda da sinir durumu gözlenir.
  • Domuz Büyüsü’nün yapılmasının ardından evliliklerde büyük çapta kavgalar başlar. Bu kavgalar çocukları hem ruhen, hem de bedenen kötü hale sokar. Dolayısı ile de sadece anne, baba değil; o ailedeki herkes olumsuz etki yaşar.

Tüm bu sebeplerden dolayı Domuz Büyüsü Ekşi konusunda araştırma yapmamanızı düşünmekteyiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git