Domuz Büyüsü Nasıl Olur?

Domuz Büyüsü Nasıl Olur?
2 Mart 2018 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

Kapının önüne koyularak yapılan domuz büyüsü nasıl olur? sorusunu yanıtladık.

  • Geçmişten günümüze kadar yapılan büyülere göz attığımız zamanlarda bazı büyülerin kişilerin hayatlarına olumlu etki ettiğini, bazıların hayatlarına olumsuz etki ettiğini, bazılarının da sadece bireyin yaşamına değil aynı zamanda da onunla birlikte yaşadığı kişiye ya da ailesine zarar ve yarar sağladığını bilmekteyiz. Yapılan büyüler her ne kadar iyi niyetle yapılırsa yapılsın aslında içerisinde kötü düşünceler barındırmaktadır. Bu dediğimiz cümleye verebileceğimiz örnek büyülerin başında ise; domuz büyüsü gelmektedir. Eskiden kabile ile yaşam biçimi hakimken bile yapılan domuz büyüsü günümüzde de yapılmaya ve insanların yaşamlarına kötü yönde etki ederek farklı sonuçlar oluşturmaya başladığına şahit olmaktayız. Bu yüzden de eğer büyü yapacaksanız domuz büyüsünden uzak durmaya çalışınız.
  • Bireyin yaşamına olumsuz etki eden büyü gibi dursa da; aslında tüm aileye zarar verebilecek nitelik taşıyan büyülerden bir tanesi domuz büyüsüdür. Bu büyü genellikle evlenen ve evliliğinin üzerinden uzun yıllar geçen çiftler için tercih edilmektedir. Büyü sonrasında eğer iyi bir medyum tarafından yapılmışsa büyünün etkileri gözlemlenmeye başlanır. Gözlemler sonucunda bireyin eşinden soğuması, onunla tartışmalara girmesi, tartışmalar neticesinde büyük sorunlar ortaya çıkması gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaktadır. Ancak yapılan büyünün etkisi sadece bununla da sınırlı kalmaz. Eğer başka kişiler tarafından evliliğinizin bitmesi için bir domuz büyüsü yapılmışsa ve siz eğer bu büyüyü fark edemediyseniz o halde boşanma kaçınılmaz bir hal alıyor.

Yazınızda Bahsettiğiniz Gibi 6 Senedir Devam Eden Ve Uzun Süreden Beri Birlikte Olduğum Eşimle Evliliğim Her Ne Kadar Olumlu Bir Şekilde Devam Etse De Bir Anda Patlayan Ateş Beni Ve Eşimi Eline Aldı, Eşimle Sürekli Kavga Etmeye Başladık Ve En Önemlisi De Boşanmak İçin Gün Aldık, Bu Durumu Nasıl Tersine Çevirebilirim?

Eşinizle yaşadığınız sorunların tamamen bir büyü sonucunda gerçekleştiğini düşünüyorsanız o halde yapmanız gereken hemen bir an önce vakit geçirmeden bir medyuma gitmeniz gerektiğidir. Ondan size domuz büyüsü nasıl olur? diye anlatmasını istediğinizde sorunun kaynağına inebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git