Eski Sevgiliyi Unutmak için Esma

Eski Sevgiliyi Unutmak için Esma
28 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 35 kez okundu.

Eski sevgilinizi bir an önce unutmak için eski sevgiliyi unutmak için esma yaptırabilme şansınız var.

  • Hayatımızda karşılaştığımız en büyük sorunlar arasında sayabileceğimiz durumlardan bir tanesi eski sevgiliyi unutmaktır. Aslında buradaki unutmak eyleminden kast edilen kişinin ayrıldığı kişiden uzaklaşarak hayatına sanki herhangi bir şekilde ayrılık yaşamamış gibi devam etmesini sağlamaktır. Tabi ki eskiden yaşanan bir ilişkinin hiçbir şekilde akla gelmemesi, kişinin hiçbir zaman sorun yaşamaması mümkün değildir. Ancak yapılan büyüler, tılsımlar ya da esmalar sayesinde kişi artık herhangi bir sorun yaşamadan hayatına devam ederken o kişiye geri dönmek istememekte ya da o kişinin kendisine geri dönmesini de beklememektedir. Tüm bu durumlar için yapılabilen büyülerin başında gelen esmalar sayesinde bir an önce zihninizi meşgul eden bu gereksiz düzenden kurtulabilirsiniz.
  • İnsanların hayatlarında karşılaştığı kişiler kimi zaman onlara başka duygular katmaktadır. Aşık olmadığınız bir kişiye karşı beslediğiniz duygu ya da özveri ile aşık olduğunuz bir adama ya da kadına beslediğiniz özveri arasında milyon nitelikte farklılık ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden de eğer bir kişi sizin hayatınızda yer ediyorsa ve bu kişinin hızla kendinizden uzaklaştığını düşünüyorsanız o halde yapmanız gereken bir an önce kişinin sizden uzaklaşması halinde sizin de ondan uzaklaşmaya başlamak için çalışmanızdır. İnsanların yaşantılarında önemli noktalardan bir tanesi olan eski sevgiliyi unutma eylemi artık sandığınızdan daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapılan esmalar neticesinde hemen o kişiyi aklınızdan çıkarabiliyorsunuz.

4 Sene Boyunca Devam Eden Bir İlişkim Vardı Ve Bu İlişkimin Artık Sona Ermesini İstemiyordum, Ancak; O Kişi Beni Terk Ederek Hayatımdan Çıkıp Gitti, Bu Durum Karşısında Gereğinden Fazla Üzüldüm, Takdir Edersiniz Ki Hayatımda Bambaşka Bir Sürece Girmeye Başladım Ancak Onu Unutmak İstiyorum Bunun İçin Esma İşe Yarar Mı?

Esma bir kişinin başka kişiyi unutması için tercih edilebilen ve dinimizde de yeri olan noktalardan bir tanesi konumunda bulunmaktadır. Bu yüzden de eğer siz de eski sevgilinizi unutmak isterseniz eski sevgiliyi unutmak için esma yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git