Eski Sevgiliyi Unutmak için Yeni Sevgili

Eski Sevgiliyi Unutmak için Yeni Sevgili
6 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

Yaşadığınız sorunlar karşısında sevgilinizden ayrıldıysanız ve eski sevgiliyi unutmak için yeni sevgili yöntemine başvurduysanız mutlaka yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi edinmeniz  gerektiğini sizlere söyleyebiliriz.

  • Sevgili bizler için önemli bir yere sahip olan kişidir. Kimi insanlar için sevgilisi ya da sevgilisinin ailesi bile kendi ailesinin önüne geçmiştir. Bu yüzden de sevgilimizi bulduğumuzda ya da ondan beklediğimiz özeni görmeye başladığımızda kendimizi değerli hissederiz. Bu değer çerçevesinde de kendimizin de o kişiye değer göstermesi gerektiği yönünde düşüncelere kapılmaktayız. Eğer siz de böyle bir düşünce içindeyseniz sevgilinize gereken özeni gösterme esnasında herhangi bir şekilde ondan ayrılmayı da tercih etmezsiniz. Ayrılma gibi sorunların oluşmaması açısından onunla bir arada kalmayı istemenize rağmen hayat kimi zaman bizleri sınar ya da başka şekilde oyunlar çıkarır. Durum böyle olunca da sevgilimizden ayrılmak zorunda kalabiliriz.
  • Bir sevgiliyi severken ayrılmak ve ondan uzaklaşmamızın gerektiği durumlar mutlaka olmuştur. Bu durumlara örnek vermemiz gerekirse; eğer bir sevgiliniz varsa ve ailesi sizi henüz bilmiyorsa, sevgilinizle bir arada yaşamaya başladıysanız ve ailesi bunu onaylamıyorsa sevgiliniz de ailesine önem veriyorsa ondan ayrılmak zorunda kalırsınız. Bunun dışında sizin sevgilinizi yeteri kadar, hatta daha fazla oranda sevmenize rağmen onun size olan sevgisinin az olması sonucunda başka kişilerle sizi aldatması, sizin de bu olumsuz durumu öğrenmeniz yine ayrılmak zorunda kalmanız anlamına gelecektir. Bunların dışında aranıza giren dış etkenler de ayrılmaya sebep olabilmektedir. Eğer size soğuma, ayırma ya da papaz büyüsü gibi kötü büyüler yapıldığında siz istemeseniz de büyü tuttuysa ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

2 Seneden Beri İlişkim Olan Sevgilim Ortada Hiçbir Sebep Yokken Benden Ayrılmak İstedi, Her Ne Kadar İkna Etmeye Çalışsam Da Başarılı Olamadım Kavga Bile Etmemiştik, Bize Büyü Yapılmış Olabilir Mi?

Büyü kavramı o kadar geniş bir kavramdır ki; bunu buradan anlamamız neredeyse imkansızdır. Eğer büyü yapılıp yapılmadığını merak ediyorsanız, özellikle de eski sevgiliyi unutmak için yeni sevgili yöntemine başvurmaya başladıysanız o halde bir medyuma sormanız gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git