Eski Sevgiliyi Unutmak Psikolog

Eski Sevgiliyi Unutmak Psikolog
29 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

Sevgilinize yaşadığınız deneyimler ve onun size, sizin de ona yaşattığınız aşk duygusunun artık sona ermesi demek sevgili kavramının önüne eski sıfatının gelmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden de size aşağıdaki durumlar karşısında eski sevgiliyi unutmak psikolog önerisi yapmak istediğimizi belirterek öneride bulunduk.

  • Birlikte olduğunuz kişiyle çok kısa bir zaman geçirmenize rağmen onun hep yanında olmak isteyebilir ve onu benimseyerek fazlaca zaman geçirmek için elinizden geleni yapmak isteyebilirsiniz. Siz her ne kadar çaba ve uğraş gösterirseniz gösterin eğer kısmetinizde o kişi yoksa kesinlikle onunla bir arada olamazsınız. Bu durumda da onu unutmanız gerekebilir.
  • Sevgilinizle uzun zamandan beri birlikte olduğunuzda her geçen gün hatta her geçen saniye düşüncenizde dahi olsa bile onunla anılar biriktirirsiniz. Biriktirdiğiniz anılar neticesinde onunla ayrıldığınızda her biriktirdiğiniz anı sizin karşınıza, gözlerinizin önüne gelmektedir. Böylece hiçbir zaman ondan ayrılamayacağınızı, onunla adeta bir bütün olduğunuzu düşünmeye başlayarak sorunlar gerçekleşmeye başlar.
  • Sevgilinizle yaşadığınız onca zamana rağmen eğer ayrılmak zorunda kaldıysanız ve özellikle de gün içerisinde sürekli olarak birlikte olmanız gereken kişiyse sizin için zorlu bir süreç başlangıç vermektedir. Yapılan deneyimler, yaşanan hayat öyküleri bir yana onunla her saat, her dakika geçirmek sevgiliyken her ne kadar normal ve oldukça da iyi dursa bile; ayrıldığınızda büyük bir kaos başlangıç vermektedir.
  • Sevgilinizi çok seviyordunuz ve onunla zaman geçirmek size ölümsüzlük iksirinin elinizde olması gibi muhteşem bir his yaratıyordu. Tabi ayrılmak psikolojik anlamda birçok sorunu da beraberinde getirdi. En önemlisi de ayrılma sebebiniz sizi adeta yıkışa uğratmış olabilir. Sevgilinizin sizi aldattığı ve sizin de ayrılmak zorunda kaldığınız sebepler harap etkisi bırakmaktadır.

Sevgilimden Yukarıdaki Sebepler Yüzünden Ayrılmak Zorunda Kaldım, Onu Hala Çok Sevmeme Rağmen Bir Türlü Birleşemiyoruz Ne Yapmam Gerekiyor?

Sevgi duygusu herkese duyulabilir. Bir annenin ya da babanın sizi önemsememesi, istememesi kadar sevgiliniz olan kişinin de sizi terk etmesi büyük yıkımdır. Bu yüzden de eski sevgiliyi unutmak psikolog  bulma konusunda kararlı olmanız gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git