Geri Getirme Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Etki Eder?
28 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Etki Eder?

  • Hayatımızda bizim olan ve sanki bizimle ölene kadar yaşayacakmış bizim hayatımızdan hiçbir zaman gitmeyecekmiş gibi düşündüğümüz eşyalar ya da kişiler olabilir. Zaten insan başka insanlarla yaşamaya muhtaç olan bir varlık şeklinde karşımıza çıktığından dolayı hiçbir şekilde insanların kendisinden uzaklaşmasına imkan vermemeye çalışmaktadır. Bir kişinin yaşamında önemli izler bırakan ve kişi ile yaşanılan anılar sonucunda büyük bir paydanın bizi beklediğini bildiğimiz durumlar aslında o kişinin hayatımızdan çıkmasını asla kaldıramayacağımız durumlar anlamına gelmektedir. Bu yüzden de eğer bir kişinin sizden gitmesini istemiyorsanız ona karşı kırıcı sözler kullanmamaya özen gösteriniz. Eğer o kişi sizin hayatınızdan gittiyse de; geri getirme büyüsü yapabilirsiniz.
  • Geri getirmek için yapılan büyü her zaman bir kişinin geri dönmesi ve hayatımıza yeniden girmesi için tercih edilmez. Günümüzde artan hırsızlık olayları ve artan hırsızlık olaylarına rağmen polislerin bu konuda pek fazla yetişememesi insanların hırsızlar tarafından çalınan eşyalarının geri getirilmesi için de geri getirme büyüsü yaptığını bizlere göstermektedir. Bir kişinin evinden, arabasından, çantasından ya da daha özel bir mekanından eşyası, parası ya da başka bir şeyi çalındığında büyük sorunlar yaşadığını bilebiliriz. Oysa polise haber vermenize rağmen giden bir eşyanız size geri gelmiyorsa bu büyüyü yaptırmanız halinde hiç ummadığınız yerden bu eşya bir anda karşınıza çıkabilmektedir. Bu yüzden de eşyalar konusundaki hassasiyetinizi büyü aracılığı ile korumaya devam edebileceksiniz.

Geçen Gece Evime Hırsız Girdi Ve Benim İçin Önemli Olan Bir Eşyamı Çalarak Evden Çıkıp Gitti, Eve Gece Girdiği İçin Ben Uyuyordum Ve Uyanamadım Onun Eşyamı Çalmasına Bir Türlü Engel Olamadım, Polislere Haber Verdim Ve Aradan 1 Ay Geçmesine Rağmen Haber Alamadım, Bu Durumda Geri Getirme Büyüsü Yapabilir Miyim?

Geri getirme büyüsü giden, kaybolan ya da çalınan eşyalar için yapılabilen büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü sonucunda kişi eşyasına kavuşmakta ve etkisini de 1 haftalık süreç içerisinde görebilmektedir. Bu nedenle de geri getirme büyüsü nasıl etki eder? Sorusunu da yanıtlamış olarak bilgi verdik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git