İdrar İçirmek Büyüsü

İdrar İçirmek Büyüsü
11 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 8 kez okundu.

Bir erkeğin büyüyü yapan kadına bağlanması için tercih edilen büyünün adı idrar içirmek büyüsü olmaktadır.

  • İnsanların zaman içerisinde karşı karşıya kaldıkları sorunlar dahilinde büyü yaptırarak sorunu ortadan kaldırmaya çalıştıkları ve kimi zaman başarılı oldukları, kimi zaman da hiçbir şekilde başarılı olamadıkları konusunda bilgiler bizlere gelmektedir. İnsanların başarılı olamamalarının sebepleri arasında aslında o büyünün yetersizliği değil de; büyü yaptırılmak için tercih edilen kişinin yani; büyüyü yapan kişinin medyumluk konusunda pek fazla bilgiye sahip olmaması yer almaktadır. Tabi tüm hatayı büyüyü yapmaya başlayan medyuma değil; büyüyü yaptıran kişiye de yüklemek gerekiyor. Eğer büyüde istendiği gibi büyü uygulamasını yapmazsa büyüyü yaptıran kişi yüzünden de büyü tutmayabilir, bu yüzden de hem büyüyü yapacak kişiyi doğru seçmek, hem de büyüyü yaptıran kişinin dikkatli olması gerekmektedir.
  • İnsanların büyü yaptırmak için başvurduğu hocaların sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu kişilerin hızla artması sonucunda aslında işi olmadığı halde medyumum diyerek medyumluk yapmak isteyenlerin de ön plana çıkmasına sebep olmaktadır. Eğer siz de böyle bir düşünce içerisine giriyorsanız öncelikle seçeceğiniz medyumu iyi bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Medyumluk kolay ve dalga geçilecek mesleklerden bir tanesi değildir. Bu yüzden de özellikle idrar içilerek yapılan büyüyü gerçekleştirmek için tercih edeceğiniz hoca konusunda titiz ve bir o kadar da hassas davranmanız önem arz etmektedir. Eğer bu büyüyü yaptıracak kişilerden biriyseniz büyünün neden yapıldığını ve ne işe yaradığını da öğrenmeniz gerekmektedir.

Bana Bir Tanıdığım Bu Siteyi Önerdi Ve Bu Site Aracılığı İle En Etkili Olan Medyumu Ve Hocayı Bulabileceğimi Önerdi Ben De Siteye Geldim Ve Bu Yazınızla Karşılaştım, İdrar İçirmek Adını Taşıyan Bu Büyü Neden Yapılmaktadır Ve Bu Büyüyü Yapabilecek Hocalardan Bana Örnekler Verebilirseniz Çok Sevineceğimi Belirtmek İstiyorum?

İdrar içilerek yapılan ve genellikle erkeklere uygulanan bu büyü sonucunda büyünün tutması ile birlikte idrarı içen erkek o büyüyü yaptıran kadına aşık olmaktadır. Böylece eğer hayatınızda bir erkeğin olmasını istiyor ve o erkeği çoktan seçtiyseniz idrar içirmek büyüsü size yardım edecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git