İdrar Yapamama Büyüsü

İdrar Yapamama Büyüsü
2 Mart 2018 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

Büyülerin artış göstermesi sonucunda idrar yapamama büyüsü konusunda dikkat çeken detaylar vardır.

  • Büyülerden bazıları erkekler için yapılırken bazıları da bayanlar için tercih edilebilen büyüler arasında yer almaktadır. Bir kişinin büyü yapması sonucunda değişik sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Eğer büyü yaptıktan sonra kötü yönde değişiklikler meydana geliyorsa bu büyülere kara büyü adı verilmektedir. Bu kara büyüler arasında idrar büyüsü yer almaktadır. İdrar büyüsü daha çok erkekler için yapılmaktadır. Erkeklerin cinsel yönden sağlıklarının kötü yönde gitmesinin yanı sıra idrar sisteminde de sorunlar oluşur ve kişi idrarını yapamaz hale gelmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı eğer büyü yapılacaksa ve kötü yönde bir erkeğe gerçekleştirilecekse mutlaka idrar yönünde büyüler tercih edilmektedir. Bir erkek için en önemli belirti budur.
  • Erkekler için yapılan ve dikkat çekmeyi başaran büyülerden bir tanesi olan bu idrar büyüsünü daha çok kadınlar yapmaktadır. Aldatılan kadınların %50’sinden fazlası büyü yöntemine başvurarak eşine zarar vermek istediğinden dolayı özellikle de eşini yatak odasında başka kadınlarla yakaladıklarında büyük kapsamda etki edecek büyülere yönelmeye başlamaktadırlar. Bu büyülerin başında gelen idrar büyüsü sonucunda gösterilen etkiler büyünün ne denli başarılı olduğunu göstermekle kalmaz aynı zamanda aldatılan kadın bir yandan da ne kadar acı çektiğini gördüğü için artık intikamını aldığını düşünmektedir. İntikam alabilmek adına yapılan bu büyüyü siz de yaptırmak için kolları sıvadıysanız o halde bize yazarak fikirlerinizi söylemeniz mümkün olmaktadır.

6 Senelik Evliliğim Eşimin Beni Aldatması Yüzünden Bir Anda Bitti, Bu Yüzden De Bir An Önce Eşimin Aldatmasının Geri Kalmamasını Ve Onun Cezasını Çekmesini İstiyorum, Bu Cezayı Çektirmek İçin Ona Büyü Yaptırmaya Karar Verdim; Henüz Tam Olarak Ne Büyüsü Yapabileceğime Karar Veremedim Buna Rağmen Yine De İdrar Büyüsü Konusunda Bilgi Almak İstiyorum?

Aldatan eşe karşı yapılan birçok büyü vardır. Bu büyülerin başında da idrar büyüsü karşımıza çıkmaktadır. Eğer siz de büyü yaparak bir yandan da ceza vermek isterseniz o halde tercih edeceğiniz büyüler arasında idrar yapamama büyüsü de yer alabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git