Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Büyü

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Büyü
2 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 21 kez okundu.

Büyük bir aşk ile evlendiğiniz ve bir aile kurmak için hayatınızı birleştirdiğiniz kocanızın bir süre sonra beklemediğiniz davranışları sizi derinden üzebilmektedir. Bu durumla birlikte de kocanızın tekrar evlendiğinizde aşık olduğunuz gibi bir insana dönüşmesini istemeniz fazlası ile önemli bir yere sahiptir. Eğer ki kocanız artık sizinle ilgilenmiyor ve sürekli gözü dışarıda bir hal aldı ise bu durumu düzeltmek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüleri eşlerin, sevgililerin veya arkadaşınızın size bir şeyler hissetmesini istediğiniz durumlarda ortaya çıkmasına olanak sağlayan etkili bir büyü çeşidi olarak bilinmektedir. Bu büyüyü yaptıran kişiler ise kısa süre içerisinde etkisini hissederek olumlu yönde yorum yapmışlardır. Denenmiş büyüler arasında yer alan bu büyüyü yapmak da yaptırmak da fazlası ile kolaydır. Bu büyüyü yaptırmadan önce hangi yöntem ile yapmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bunun en temel sebebi ise birden çok çeşit ve yöntem bulunmaktadır. Bunlardan en kolay olarak gerçekleştirilen bağlama büyüsünde;

  • Bir bardak süt ( hangi hayvandan olduğu önemli değildir.)
  • Ya Mülaki yazan bir kağıt
  • Üzerine yazılmak üzere boş bir kağıt
  • 2 adet kocanızın fotoğrafı

gerekmektedir. Bu malzemeleri hazırlamanız ile birlikte, boş kağıt üzerine yazılması gereken kelime gruplarını yanı vefk yazılarını yazmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise yazdığınız kağıdı elinize alarak sadece elinizdeki kağıda ve sevdiğiniz kişiye yoğunlaşmalısınız. İçinizdeki niyetleri tam anlamlı ile dile getirmeli ve hiçbir şeyi içinizde bırakmamalısınız. Daha sonrasında bu kağıdı eşiniz ile yattığınız yatağa koymalısınız. Büyü kısa süre içerisinde etkisini gösterecektir. 

 

Alternatif bağlama Büyüleri

Bağlama büyülerini arasında bulunan ve fazlası ile tehlikeli bir yere sahip olan papaz büyüsü de yapılış bakımından da etkisi bakımından da her zaman tavsiye edilmemektedir. Ancak bu büyünün de çiftler arasında barışma, eşlerin birbirine yeniden aşık olması gibi özellikleri de barıştırması sebebi ile çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra tırnak büyüsü , adet kanı büyüsü gibi büyüler de kişiler için bir bağlanma büyüsü olabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git