Kurşun Levha Büyüsü

Kurşun Levha Büyüsü
15 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Kurşunun ısıtılması ve dualar eşliğinde gerçekleştirilen kurşun levha büyüsü hakkında bilgi sunmaya çalıştık.

  • Günümüzde yapılan büyüler değişik amaçlarla tercih edilebilir. İnsanların ayrılmamasını ve hiçbir şekilde farklı sebeplerle de olsa birbirinden kopmamalarını sağlamak için yapılan büyüler olduğu kadar bu büyüler haricinde insanların hiçbir şekilde iyiliğine yönelik olmayan ve insanlara farklı yönde yorumlar yapılmasına sebep veren büyülerin de var olduğunu bilmekteyiz. Bir kişinin ne kadar sürede büyük etki sonucunda insana iyi değer verebilecek büyüyü yapabileceğini görmek adına kurşun büyüsü tercih edilen büyülerden bir tanesi olmaktadır. Adı üzerinde olduğu gibi kurşunla yapılan bu büyü sonucunda birçok olumlu yönde etki gözlenmektedir. Eğer siz de bu yönde bir etkiyle karşılaşmak isterseniz kendi ailenize ya da sevdiklerinizin ailelerine yönelik iyilik yapmak amacı ile kurşun büyüsü yaptırabilirsiniz.
  • Kurşun büyüsü ile birlikte küs olan kişiler barıştırılmaktadır. Zaman içerisinde gelişen ilişki bağları neticesinde birçok kişi küsebilir ve küsme sonucunda da insanlar birbirinden tamamen kopacak hale gelebilir. Kurşun büyüsü yaptırdığınız zaman da küs olan kişiler barışarak birbirleri ile tam uyumlu şekilde davranış göstermeye başlarlar. Küsen kişiler aile üyeleri olabileceği gibi evli olan ya da daha önce herhangi bir şekilde küsmemiş ama şuan küs olan kişiler de olabilir. Bu durumlar karşısında asıl yapılması gereken kurşun büyüsüdür. Böylece kişiler birbirleri ile barışırlar ve sanki bir daha hiçbir şekilde ayrılmayacakmış gibi davranış sergilemeye başlayarak aradaki küslükler yok olur.

Ben Bir Hata Yaptığımdan Dolayı Kızım Ve Eşi Bana Şuanda Küs, Onları Çok Seviyorum, Damadımı Damat Olarak Değil De Oğlum Olarak Görüyorum Ancak; Çeneme Hakim Olamadığım İçin Onların Bana Küsmesine Neden Oldum Her Ne Kadar Uğraştıysam Da Başarılı Olup Barışmalarını Sağlayamadım Bunun İçin Kurşun Büyüsü Yaptırsam Barışma Gerçekleşir Mi?

Küs olan kişileri barıştırmak ve hiçbir şekilde ayrılmamalarını sağlamak için yapılan büyüler arasında yer alan son zamanlarda sıklıkla uygulanan ve dua şeklinde yapılışı gerçekleşen kurşun levha büyüsü sonucunda kızınız ve damadınız sizinle barışma sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git