Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü
26 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Büyüleri ayrı şekilde sınıflandırmak mümkün olmaktadır. Hocaların da bu sınıflandırmaya onay vermesi üzerine sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle iyi niyetle yapılan, sonuçlarına baktığımızda iyi sonuçlar gerçekleştiğini gördüğümüz büyüler varken diğer tarafta sonuçları kötü olaylara sebep olan ve kötü niyetlerle yapılan kara büyüler vardır. Hocalar ve özellikle de büyü yapmayı kendisine bir ticaret kapısı ya da ek iş yöntemi olarak görmeyen hocaların kara büyülerden uzak durduğu bilinmektedir. Bu yüzden de kötü niyetle yapmak istediğiniz büyüleri aklınızdan çıkarmanız gerekir. Aksi halde büyüyü yapmayı kabul eden kişiler bulabilmenize rağmen; bu kişiler medyum hoca değillerdir. Ölü Toprağı Büyüsü de hocaların yapmak istemediği büyülerden bir tanesi olarak bilinmektedir.

Canımdan Çok Sevdiğim Arkadaşım Hiç Sevmediğim Biriyle de Arkadaşlık Ediyor, Ölü Toprağı Büyüsü Yaptırarak Onların Arkadaşlığını Bitirebilir Miyim?

Kara büyüler grubunda yer alan ve insanlar arasında fitne sokmaya sebep olan bu büyü kötü niyetlerle yapılmaktadır. İnsanların içerisinde doğuştan getirdiği iyi düşünceler olduğu gibi; kötü düşünceleri de bulunmaktadır. Ancak insan kendisine bahşedilen irade sayesinde kötü düşüncelerini tamamen aklından çıkarabilmektedir. İyi düşüncelere, karakterinin iyi yanlarına odaklanan kimseler de bahsettiğimiz büyüyü ne yapmak, ne de yaptırmak isterler. Biz yukarıda sorulan ve bize yöneltilen soruyu cevaplayacağız. Umarız ki; tavsiyelerimize kulak asarak bizim taktiklerimize uyarsınız. Böylece kötü karakterlerinizin size verdiği özelliklerden kurtulma imkanını bulacaksınız.

  • Yukarıdaki soruyu sizler için değerlendirme yaparak cevaplamamız gerekirse; çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması normal, insan doğasına da uygun durumlardandır. İnsan sosyal bir canlı olduğundan dolayı arkadaşlık bizler için önem taşımaktadır. Her ne kadar arkadaşlığın önemli olduğunu bilmemize rağmen yine de arkadaşımızın bizim dışında ya da sevmediğimiz kişiyle de görüşmesini yadırgıyorsak; kötü karakterimiz devrededir.
  • Arkadaşımız bizimle görüşebildiği gibi bizim tanıdığımız ya da tanımadığımız kişilerle de iletişim kurabilir. Bu da onun özgür iradesi sonucunda gerçekleştirdiği tercihlerden biridir. Ancak biz bu durumun bozulması için büyü yaparsak her ikisi arasına fitnelik girer ve arkadaşlıkları biter.

Ölü Toprağı Büyüsü yukarıdaki gibi kötü sonuçlar doğurduğundan yaptırılmaması gereken yöntemdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git