Pul Biber Büyüsü

Pul Biber Büyüsü
18 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Biber kullanılarak yapılan ve giden sevgiliyi geri getiren pul biber büyüsü hakkında yazı hazırladık.

  • Yediğimiz yiyeceklerin ya da yiyeceklere tat vermesi amacı ile kullanılan baharat çeşitlerinin zaman zaman büyülerde de tercih edildiğini ve eğer iyi bir şekilde yaparsa etki ettiğini görmekteyiz. Büyülerde kullanılan ve tadı her ne kadar acı olarak bilinse bile; mutluluk vermesi ile dikkat çekmeyi başaran büyüler arasında pul biberle yapılan büyü baş sırada yer almaktadır. Pul biber deyince akla genellikle insanların mutsuz olmasını, tıpkı pul biber gibi acı çekmesini sağlayan bir etki gelse de; aslında tam tersi bir durumdur. Hayata tat veren ve insanların bir arada olmasını sağlayarak ilişkilerine zarar gelmesini engelleyen durumlarla karşı karşıya kalmasını engelleyen büyülerin arasında pul biber başta gelmektedir.
  • Pul biber kullanılarak yapılan ve en genel tabiri ile insanlara mutluluk veren büyünün hangi amaçlarla kullanıldığını bugün sizlere yazımız aracılığı ile anlatmaya çalışacağız. Bu büyüyü yaptıktan sonra eğer sevgilinizle kavga ettiyseniz ve sevgiliniz sizi terk ederek bırakıp gittiyse geri gelmesini sağlayacaksınız. Bir sevgilinin geri gelmesini sağlamak için genel kapsamda geri getirme büyüsü yapılmaktadır. Bu büyü de geri getirmek için tercih edilen en etkili büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Büyünün sadece giden bir sevgiliyi geri getirme için kullanıldığını söyleyemeyiz. Bunun haricinde çiftlerin arasında hiçbir tartışma olmamasını ve her zaman ölene kadar mutlu olmalarının gerçekleşmesini sağlamak adına da bu büyü tercih edilmektedir.

Büyü Yaptırmak İstiyorum Ve Eşimle Aramda Hiçbir Sorun Olmamasını Talep Ediyorum, Pul Biberle Yapılan Büyüyü Duydum Ve Eşimin Haberi Olmadan Mı Yoksa Olarak Mı Yaptırmam Gerektiği Konusunda Sizden Bilgi Almak İstiyorum, Mutlu Bir Evlilik İçin Bu Büyüyü Yaptırmam Şart. Ne Yaptıysam Bir Türlü Eşimle Aramdaki Mutluluğu Sağlayamadım. Bu Büyü İşe Yarar Mı?

Eşinizle yaşadığınız sorunlar her ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir türlü son bulmuyorsa o halde yapmanız gereken bir an önce eşinizle aranıza büyü yaptırmaktır. Eşinize bu büyüyü yaptıracağınızı söylemeden de pul biber büyüsü tutmasını sağlamanız mümkün olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git