Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Evlendiğini Görmek
31 Mart 2018 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Rüyalar insanlara bazı durumlarda yol gösterici bir durum sergilemektedir. Bu sebeple de bazı insanlar rüya dünyalarında fazlası ile farklı rüya görmekte ve bu rüyanın etkisinden çıkamamaktadır. Bu sebeple de rüyaların anlamlarına yorumlayan uzmanlar bazı rüyaların gerçekten de hayata dair mesaj verebileceğini savunmaktadır. Bu rüyalardan birisi de eski erkek arkadaşın evlendiğini görmek ise bu rüyanın birden çok farklı anlamı olabilmektedir. Bunlardan birincisi;

  • Rüyada eski erkek arkadaşın evlendiğini görmek sevgilinizi hala unutamadığınızı ancak onun ise evlilik yolunda giden bir ilişkiye yelken açtığını göstermektedir. Bu evlilikte de mutlu olacağı size aktarılmış olabilir. Bu rüyanın en temel anlamında ise bu fikir yatmaktadır.

Bu fazlası ile muhtemel bir durumdur. Eğer rüyanızda evlendiğini gördüğünde gülüyorsanız oldukça kötü bir insanla evleneceğine de işaret edebilmektedir. Eğer gördüğünüzde ağladıysanız eğer, bu durumda da sizden daha çok sevdiği ancak sizin hiç sevmediğiniz biriyle evleneceğine işarettir. Bu evliliğin ise yolunda gidip gitmeyeceğini, ya da evlenip evlenmeyeceğini tam anlamı ile kavrayabilmeniz için etraftaki objeleri de tam anlamı ile bilmeniz gerekmektedir. Eğer düğünde gördüyseniz bu işin artık yoluna girdiğini ancak direk bir yerde evlendiğini duyduysanız bu durumda da eğer kendisinden haber alamıyorsanız evlilik hazırlıklarına başlamış demektir. Bu hazırlık ise kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Ancak eski erkek arkadaşı rüyada görmenin farklı bir anlamı da vardır bu da sizin stresiniz olarak değerlendirilebilmektedir. Ayrıldığınız sevgilinizi henüz unutamamış ve ona fazlası ile özlem duyuyorsanız, ancak evlenmesinin endişesi içindeyseniz de bu rüyayı görmüş olma ihtimaliniz yüksek bir ihtimaldir. Bu sebeple de bu tarz rüyaları görmemek için kafanızı boşaltmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu rüyaların devamı gelmektedir. Sürekli kafanızın içinde sizi rahatsız eden bu düşünceleri geçirmek için ise kendinizi rahatlatmanız hem psikolojiniz açısından hem de sağlığınız açısından fazlası ile önem taşımaktadır. Eğer yeniden bir araya gelme ihtimaliniz yok ise kendinize yeni bir yol çizmelisiniz. Belki de bu rüya da size eski erkek arkadaşınızın mutlu olduğunu sizin de mutlu olmanız gerektiğini söylemektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git