Sabun Büyüsü Tarifi

Sabun Büyüsü Tarifi
2 Mart 2018 tarihinde eklendi, 36 kez okundu.

Kişilerin hayatlarını kötüye götüren sabun büyüsü tarifi verdik.

  • Günümüzde çok sık bir şekilde tercih edilen büyüler arasında genellikle maliyeti düşük olan ve yapımına baktığımızda yapımı da kolay olan büyüler ilk sırada yer almaktadır. Bu büyüler sahip oldukları etkiler açısından da değerlendirmeye alındığı zaman, bazen insanlara büyük olumsuzluklar karşılarına çıkabilir. Bu çıkan sonuçlar doğrultusunda kişi bambaşka bir hayata sahip olabilir. İnsanların yaşamlarında olumsuz izler bırakan büyülerin başında yazımızın başlığından da anlayacağınız üzere sabun büyüsü gelmektedir. Bu büyüyü yapmanızın ardından büyük sorunlar karşınıza çıkabilir. Öncelikle bu büyüyü yapan bir kişi kesinlikle kendisine olumlu yönde etkiler bırakacağı söylenemez. Bu kişilerin büyüyü tamamen kötü etkiler neticesinde yaptırdığı aşikar bir gerçektir ve büyünün herhangi bir telafisi yoktur.
  • Büyü yaptırmak isteyen kişilerin tercih ettiği ve son zamanlarda büyük medyumlar tarafından artık yapılmamaya başlanan, etkilerinden dolayı sorunların ardı arkası kesilmeyen sabun büyüsü sonucunda kişi bambaşka bir yol almaya başlar. Bu büyünün yapılmasının ve etkisinin göstermeye başlanmasının ardından değişik sorunlar ortaya çıkar. Büyü etkisinde olan kişinin hayatı hiçbir şekilde düz devam edemez. Kişi artık bu etkilerden dolayı hayattan bıkmaya, hiçbir şekilde etki görmemeye ve insanlara farklı açıdan bakmaya başlar. İnsanlar için önemli olan durumlar tamamen göz ardı edilir ve insanlar son derece bu kişiler için önemsiz bir şekle bürünmeye başlar. Antisosyal ve antipatik davranışların sabun büyüsü etkisi altında kalan kişide gözlenmeye başladığı söz konusudur.

Yıllar Boyunca Hayatımı Sömüren Ve Bu Hayatta Sadece Ona Aşık Olduğumu Ondan Başkasını Hayatıma Getiremeyeceğimi Bilen Bir Adamın Beni Aldatarak Gitmesi Sonucunda Büyük Sorunlar Yaşadım, Aynı Sorunları Onun Da Yaşaması İçin Yapılabilecek Yöntemin Sabun Büyüsü Olduğuna Karar Verdim, Bana Bu Konuda Yardım Eder Misiniz?

Sabun büyüsü konusunda yapılması gereken en önemli düşünce büyünün yapılıp yapılmayacağına kesin olarak karar vermenizdir. Büyüyü yapmanızın ardından kişi bambaşka bir hayatın kapılarında kendisini bulacaktır. Bu yüzden de sabun büyüsü tarifi öncesinde kararınızı iyi bir şekilde vermeniz gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git