Sabun Büyüsüyle Aşık Etme

Sabun Büyüsüyle Aşık Etme
6 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 84 kez okundu.

Sabun Büyüsüyle Aşık Etme

  • İnsanlara iyi etkiler bırakacak büyüler olduğu kadar insanların hayattan soğumalarına neden olabilecek büyülerin de var olduğunu bilmekteyiz. Durum böyle olunca da büyüye ne tamamen kötü, ne de tamamen iyi şekilde bir sıfat koymamız imkansız bir hal alabilmektedir. Bu yüzden de eğer bir büyü yaptırmak istiyorsanız öncelikle büyünün hangi amaçlarla yapılacağına dikkat etmeniz gerekiyor, aksi halde büyüyü yaptırıp tuttuğunda eğer kötü durumlara yol açıyorsa Allah’ın emirleri neticesinde büyük cezalarla cezalandırılma ihtimaliniz var. Zaten yine Allah tarafından verilen acıma ve vicdan duygusu neticesinde insanların sorunlar yaşamasına yol açan ve onlar kötü yollara sürükleyen büyü etkileri karşısında bizler de rahat edemez hale geliriz.
  • İnsanların olumsuz sonuçlarla karşılaşmasına yol açan büyülerden bir tanesi de sabun büyüsü olmaktadır. Bu büyü sonucunda birçok kişi kötü sonuçlarla karşı karşıya kalır. Başta herkese iyi bir büyü gibi gelse ve temizliği sembolize ettiğinden dolayı tercih edilebilecek büyüler arasında bulunuyor gibi dursa da aslına ve etkilerine baktığımız zaman tamamen bambaşka sonuçların bizleri beklediğine şahit olmaktayız. Bu yüzden de sabun büyüsü yaptırmadan önce mutlaka birkaç kez düşünmeniz gerekiyor. İnsanın acı çekmesini, hastalanarak yataklara düşmesini sağlayan bu büyü özellikle aşık etmek için tercih edildiğinde büyü etkisinde olan kişi büyüyü yaptıran kişiye derin bir aşk besler ve onun için hastalanmaya başlamaktadır.

Beni Aldatarak Terk Eden Bir Adam Var Ve Onun Da Bana Çektirdiği Acıların, Sıkıntıların Ve Hüzünlerin Aynısını Yaşamasını İstiyorum Onun Bunları Yaşaması İçin Ona Sabun Büyüsü Yaptırmayı Düşünüyorum; Sabun Büyüsü Yaptırmam Halinde Dediğim Gibi Acı Çeker Ve Artık Benden Uzaklaşmadan Bana Yakınlaşmak İçin Yataklara Düşmeye Başlar Mı, Bu Konuda Sizlerden Bilgi İstemekteyim?

Sabun büyüsü çok farklı etkilere sebep olan ve bir insanın sağlığından yoksun olmasına sebep veren büyülerden bir tanesidir. Tıpkı bir papaz büyüsü gibi kara büyüler grubunda yer alan bu büyü çeşidi ile aşık etmek de mümkündür. Sabun büyüsüyle aşık etme sonucunda değişik sorunlar ortaya çıkar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git