Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur?
5 Mart 2018 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

Yıllardan beri yapılan şeker büyüsü nasıl bozulur?

  • Çok sıklıkla tekrarlanan büyüler arasında yer alan ve insanların dikkatini çekmeyi başaran büyülerin başında şekerle yapılan büyü ilk sırada yer almaktadır. Bir kişinin bilincini ele geçirmek için yapılan büyülerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu büyülerin dikkat çeken en büyük özelliği de büyülerin mutlaka iyi bir sebebe bağlanması isteğidir. Her ne kadar bir kişinin bilincini ele geçirmek oldukça kötü duran ve insanların ilgisini çekmeye devam eden bir durummuş gibi dursa da aslında insanların büyük oranda sorunlar yaşamasına neden olan bu büyüler her geçen gün artış göstermektedir. Bilinci ve duyguları ele geçirmeyi başaran bu büyülerin başında yer alan şeker büyüsünün nasıl bozulacağını bugünkü yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız.
  • Bir kişinin elde ettiği tüm özelliklerinin bir anda son bulması ve insanların farklı bir karakter haline sahip olması anlamına gelen bu büyü sonucunda kişiler birden bire değişiklik içerisine girmeye başlamaktadır. Bu yüzden de eğer bir kişi sizin daima istediğinizi yapmaya başladıysa sizi güzel görmeye ve sizden başkasını hiçbir şekilde güzel bulmamaya başlangıç verdiyse bu kişinin yapabileceği en önemli noktaları tamamlamış olduğunu anlarsınız ve kişinin değişik ruh haline bürünmesinden dolayı da şeker büyüsünün tuttuğuna şahit olursunuz. Ancak kimi zaman bu büyü fark edilebilir ve bu durumda da büyüyü bozmak isteyen kişilerin varlığından haberdar olmaya başlarız.

Şeker Büyüsünün Bana Yapılmadan Önce Ne Olduğunu Ve Ne Amaçlarla Tercih Edildiğini Bir Türlü Anlama Konusunda Sıkıntı Çekiyordum, Bu Yüzden De Büyülerle Pek Alakam Olmadığını Da Söyleyebilirim, Ancak Çevremde Yaşayan Bir Kişinin Beni Bu Konuda Uyarması Üzerine Şeker Büyüsünün Ne Olduğunu Araştırdım Ve Bir Hocaya Gittim, Ben De Büyü Olduğunu Söyledi Sizce Başka Hocaya Da Sormam Gerekiyor Mu?

Her zaman tek bir kişi ile kalmamak ve araştırmacı olarak başka kaynaklara da yönelmek büyük etkilerin ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden de şeker büyüsü nasıl bozulur? Diye soranlara birden fazla hocaya gitmelerini söyleyebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git