Tırnak Büyüsü Yapanlar

Tırnak Büyüsü Yapanlar
5 Mart 2018 tarihinde eklendi, 35 kez okundu.

Kişiyi etkilemeye neden olan tırnak büyüsü yapanlar hakkında yazımızı hazırladık.

  • Tırnak aslında dinimizde oldukça kutsal olan; kesiminden, kesiş zamanına ve mekanına değin her türlü kaideler çerçevesinde belirlenen noktalarımızdan bir tanesidir. Bir kişinin haftada en az bir kez tırnak kesmesi sonucunda ortaya çıkan durumlar aslında her ne kadar günah gibi dursa da bir büyü haline gelmeye sebep olmuştur. Bu zamana kadar adını pek fazla duyurmamış olan ancak yeni çıkan medyumlar aracılığı ile etkisi kanıtlanmış büyülerin başında tırnak büyüsü gelmektedir. Tırnaklarla yapılan ve kişinin büyüyü yapan bireyin etkisi altına girmesine, onun her dediğini hiçbir şekilde tekrar ettirmeden yapmasına sebebiyet veren durumların ortaya çıktığı gözlemler söz konusudur. Bu yüzden de tırnak ile büyü yapmak kişinin iradesini elinden alabilecek duruma delalet eder.
  • Herkesin en büyük arzusu; yaşadığı sosyal çevre içerisinde onaylanmak, herhangi bir tekrar yaşanmadan istediklerinin kabul edilmeye başlanması ve buna benzer durumların gerçekleşmesine anlamına gelmektedir. Bir kişinin yaşadığı sorunların arka planda kalması aslında kişinin hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan dikkat çeken durumlarla karşı karşıya kalması anlamına gelmektedir. Bu yüzden de yapılan tırnak büyüsü sonucunda kişi o kişinin istediklerini tekrarlatmadan sürekli olarak onaylar bir halde karşımıza çıkmaktadır. Durum böyle olunca da söz konusu olan ve Allah tarafından bizlere verilen irade aslında hiçbir şekilde söz sahibi olamadan yaşamına devam eden insanların varlığı gözler önüne gelmektedir.

Yakın Arkadaşımın Kısa Bir Zaman Önce Bir Kişiyle Tanıştığını Öğrendim Ve Biz Yakın Olduğumuz İçin Yeni Tanıştığı Kişi İle Beni Tanıştırmak İstedi, Tüm Bu Durumlardan Dolayı Onu Kıramadım Ve Tanıştığımda Arkadaşımı Tanıyamaz Hale Geldim, Sürekli Olarak O Yeni Tanıştığı Bayanın İstediklerini Yapmaya Başlamıştı, Bu Yüzden De Bence Tırnak Büyüsü Etkisi Altında Kalmış Olabilir, Sizce Ne Yapmam Lazım?

Tırnak büyüsü ile kişiyi hem fiziksel açıdan, hem de psikolojik açıdan etki altına almak söz konusu olmaktadır. Bu yüzden de şüphenizde haklı sayılabilirsiniz. Eğer şüpheleriniz yoğunsa tırnak büyüsü yapanlar arasından seçim yaparak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git