Yılan Derisi Büyüsü

Yılan Derisi Büyüsü
18 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

İntikam almak isteyenlerin yaptığı yılan derisi büyüsü sorularını yanıtladık.

  • Büyülerin bazıları geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış, bazıları da günümüzde eğitimlerini tamamlayan ve yeteri kadar deneyim sahibi olmuş yeni medyumlar tarafından yapılmaya başlanan büyülerden meydana gelmektedir. Her ne kadar yeni medyumların büyüleri de etkisini göstermeye başlasa bile eskiden beri yapılan ve iyi bir şekilde yapıldığında göstermesi gereken etkiyi hemen gösteren, etkisini kısa süre zarfında yitirmeyen bir büyü tercih edilmesi daha kaçınılmaz bir hal almaktadır. Eskiden beri yapılan ve asla şaşmayan büyüler arasında yılan derisi kullanılarak yapılan büyü de bulunmaktadır. Bu büyü sonucunda olumsu yönde etkiler gözlenmektedir. En eski zamanlardan beri yapılan ve uzun asırlar boyunca da yapılmaya devam edecekmiş gibi duran bu büyü hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık.
  • Yılan deyince aklımıza genellikle kötü yönde düşünceler gelmektedir. Tüm millet olarak her ne kadar bir Anadolu çocuğu olsak da yılandan kaçtığımız gerçektir. Yılan olmayan ya da çıkması düşük ihtimal olan yerlere yerleşim yeri kurmamız da bundan kaynaklanmaktadır. Hatta göçebe yaşam biçimi hakimken sulak alanlara çadırların kurulması su yılanları ile karşı karşıya gelmeye neden olduğundan dolayı sürekli olarak değişik yerlere göç edildiği de gerçektir. Büyü açısından yılan kavramını değerlendirmeye aldığımızda yılan büyü yapıldığında da kötü şekilde sonuçlar verdiğinden kötü olarak anılmaktadır. Büyü yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bu büyü sonucunda çiftler birbirinden ayrılmaya başlamaktadır.

Eski Eşim Beni Aldatarak Ve Çocuklarımla Yalnız Şekilde Bırakarak Terk Edip Gitti Bana Ayrılmak İçin Psikolojik Olarak Çöktüğünü Ve Hiçbir Şekilde Sorumluluklarını Yerine Getiremeyeceğini Söyleyerek Gitti. Ben Onun Psikolojisi Düzelince Geri Geleceğini Düşündüm Ancak Yanılmışım. O Meğerse Başkasını Seviyormuş Bu Yüzden De Yeni Evlendiği Kişiyle Arasında Yılan Derisi Kullanarak Büyü Yapmak İstiyorum Araları Bozulur Mu?

Yılan derisi kullanılarak yapılan büyüye baktığımızda en genel kapsamda amacının mutlu bir şekilde ilişkileri devam eden çiftlerin mutluluğunu bozmak olduğunu bilmekteyiz. Bu yüzden de eğer siz eski eşinize yılan derisi büyüsü yaparsanız yeni evlendiği kişiyle ayrılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git