Yıldızname

Yıldızname
5 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.

Yıldızname nedir?

Yıldızname, medyumların baktığı bir yorum olarak kabul edilir. Bunun için bakılan kişinin doğum tarihi, yeri, saati gibi kişisel bilgileri gerekli olmaktadır. Ancak Yıldızname bir fal çeşidi değildir, daha gerçekçi bilgilerin elde edildiği bir yorumdur ve bakan kişinin ciddiye alarak bakması gereklidir.

Yıldızname

Yıldızname’nin tarihi süreci:

Yıldızname aslında çok eski zamanlara dayanan bir yorumlamadır. Osmanlı döneminde çok sık başvurulan bir yöntem olan Yıldızname en parlak dönemini de bu dönemde geçirmiştir. İslam felsefesinde de adı geçen Yıldızname halen değeri yüksek olarak belirtilmektedir ve yıldızname bakıcıları oldukça önem arz etmektedir.

Yıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname bakımı kötü giden şeyleri düzeltme amaçlı olarak bakılmalıdır. Temel amaç bakılan kişiyle ilgili olumsuz bilgileri olumluya çevirmektir. Bir yan ilim olarak gösterilen Yıldızname telepatik ve hissi bakılmalıdır. Yıldızname bakılmadan önce ağzı dualı başlanmalı ve ağzı dualı sonlandırılmalıdır. Eğer Yıldızname baktırırken kendinize değil başkasına baktırmak isterseniz doğum tarihini bilmeniz gereklidir. Yıldızı bulmak için Ebced yöntemi kullanılır ve bu hesapla burcu da keşfedilir. Yıldızname ile karakter yapısı, yaşayacağı iyi ya da kötü şeyler görülebilmektedir. Birçok bilgiyi veren Yıldızname olası tehlikelere karşı da sizi bilgilendirmektedir. Yıldızname kesinlikle fal ile karıştırılmamalıdır. Yıldızname dini kitaplardaki ayetlerden ya da Arapça yazılı Yıldızname kitaplarından da bakılabilmektedir. Yıldızname baktırırken astroloji de ilişkili olarak değerlendirilmektedir. Bunun için batı astrolojisi esas alınır ve takım yıldız haritasından belirlenerek Yıldızname yorumlarına katılır. Yıldızname baktırmak isteyenler daha çok aile içi huzursuzluğu gidermek ya da önemli hastalıkları dindirmek için baktırmak istemektedirler. Ancak bu durum tamamen rahatsızlıkları giderecektir düşüncesine kaptırmamalıdır. Yıldızname bir yol gösterici olarak sadece çözümler sunmaktadır. Kişilere yapılan kötü düşüncelere sahip muskalar da Yıldızname ile belirlenebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git